Historische Dokumenten, Handschriften

Zahl der Lose: 61

1929 Győr városrendezési pályázatára beadott kézzel rajzolt tervezet, Erzsébet tér távlati terve, jelige: Janik Kala, 21×38 cm
12514.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

cca 1930 Emékkönyv sok beírással
12515.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1930-1940 Dr. Martiny László ügyvéd jogi témájú kézirata, kb. 200 kézzel írt oldal, félvászon-kötésben
12516.

Rufpreis:
2 400 HUF

12517.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1930-1950 Receptgyűjtemény tétel, nagyrészt kézzel írva, benne jegyzetlapokkal, gépelt lapokkal, tasakokkal. Foltokkal, szakadásokkal, néhány lapon sérülésekkel.
12518.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1930 Emlékkönyv kézzel írt bejegyzésekkel, rajzokkal, sérült borítóval, részben szétvált kötéssel, kijáró lapokkal
12519.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1930 Bródy Lili (1906-1962) költőnő géppel írt, leosztályozott egyetemi elemzése a Himnuszról és a Szózatról, jó állapotban, 7p
12520.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1931 Régi kitöltetlen napló/jegyzetkönyv, az első lapon 1931-es karácsonyi ajándékozási bejegyzéssel. Aranyozott egészbőr-kötésben, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, 22x15,5x3 cm.
12521.

Rufpreis:
3 000 HUF

Az 1933-ban megnyitott kerepesi úti ügető (BÜE) távlati látványterve vázlatosan. Nagy méretű (a tervező: ifj. Paulheim Ferenc), 80x30 cm
12522.

Rufpreis:
6 000 HUF

1934 A Postatakarékpénztár elnökének levele a Magyar Reviziós Ligának melyben adományt ad
12523.

Rufpreis:
1 200 HUF

1936 Kosztolányi Dezső halotti értesítője. Szélein szakadásokkal.
12524.

Rufpreis:
8 000 HUF

1938 A jubileumi Szent István Évre készített plakátterv egy erőskezű uralkodóról, akvarell, szép állapotban, 14,5×10 cm
12525.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF