Historische Dokumenten, Handschriften Zahl der Lose: 61
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2510215
12514
406
3400
Historical documents, manuscripts
1929 Győr városrendezési pályázatára beadott kézzel rajzolt tervezet, Erzsébet tér távlati terve, jelige: Janik Kala, 21×38 cm 2497249
12515
406
cca 1930 Emékkönyv sok beírással
2509878
12516
406
cca 1930-1940 Dr. Martiny László ügyvéd jogi témájú kézirata, kb. 200 kézzel írt oldal, félvászon-kötésben 2419483
12517
406
2511095
12518
406
cca 1930-1950 Receptgyűjtemény tétel, nagyrészt kézzel írva, benne jegyzetlapokkal, gépelt lapokkal, tasakokkal. Foltokkal, szakadásokkal, néhány lapon sérülésekkel. 2509189
12519
406
cca 1930 Emlékkönyv kézzel írt bejegyzésekkel, rajzokkal, sérült borítóval, részben szétvált kötéssel, kijáró lapokkal
2510467
12520
406
cca 1930 Bródy Lili (1906-1962) költőnő géppel írt, leosztályozott egyetemi elemzése a Himnuszról és a Szózatról, jó állapotban, 7p
2507722
12521
406
cca 1931 Régi kitöltetlen napló/jegyzetkönyv, az első lapon 1931-es karácsonyi ajándékozási bejegyzéssel. Aranyozott egészbőr-kötésben, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, 22x15,5x3 cm. 2505646
12522
406
Az 1933-ban megnyitott kerepesi úti ügető (BÜE) távlati látványterve vázlatosan. Nagy méretű (a tervező: ifj. Paulheim Ferenc), 80x30 cm 2512092
12523
406
1934 A Postatakarékpénztár elnökének levele a Magyar Reviziós Ligának melyben adományt ad 2511702
12524
406
1936 Kosztolányi Dezső halotti értesítője. Szélein szakadásokkal.
2510484
12525
406
1938 A jubileumi Szent István Évre készített plakátterv egy erőskezű uralkodóról, akvarell, szép állapotban, 14,5×10 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF