Juwelen Zahl der Lose: 237
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2478198
19012
406
Jewellery
Ezüst(Ag) lapos mintás kígyó nyaklánc, jelzett, h: 40 cm, nettó: 9,3 g 2398701
19013
406
Jewellery
Nagy méretű ezüst (Ag) pudrié kivehető fém betéttel. Jelzett, bruttó (fémbetét nélkül): 171 g. d: 12 cm
2457050
19014
406
Jewellery
Ezüst (Ag) medál, markazittal és gyönygházzal br: 3,31g jelzett 2506993
19015
406
Jewellery
0,51 cts gyémántok, 20 db 2506991
19016
406
Jewellery
0,51 cts gyémántok, 34 db 2464461
19017
406
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, jelzett, h: 48 cm, nettó: 26,72 g
2464468
19018
406
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) fonott nyaklánc, jelzett, h: 41 cm, nettó: 15,4 g
2463913
19019
406
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) szívecskés fülbevalópár, Michael Kors jelzéssel, apró kövekkel, bruttó: 2,36 g 2464182
19020
406
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc szívecskés medállal, jelzett, h: 40 cm, bruttó: 8,13 g 2464180
19021
406
Jewellery
Ezüst(Ag) figaro karkötő, jelzett, h: 20,5 cm, nettó: 7,57 g 2464187
19022
406
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: 18,5 cm, nettó: 5,98 g 2464055
19023
406
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) nyaklánc, jelzett, h: 48 cm, nettó: 5,48 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF