Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign" Zahl der Lose: 352
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2481414
10472
406
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Korda (?) jelzéssel: Vízparti fények. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 26x37,5 cm
2513543
10473
406
Kós Károly (1883-1977): Kalotaszegi népviselet. Linómetszet, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 11x11 cm 2481451
10474
406
6500
Kovács jelzéssel: Jézus. Olaj, falemez. Sérült fa keretben. 46x33,5 cm
2497344
10475
406
Kovács jelzéssel: Baromfik a ház előtt. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben. 8x16 cm 2476729
10476
406
17000
Kubányi Lajos jelzéssel: Hintó és huszár. Vegyes technika, papír. Üvegezett fa keretben. 50×62,5 cm
2509728
10477
406
9500
K. Kyster jelzéssel: Liliom. Olaj, vászon, jelzett. Keretben 70x50 cm
2509193
10478
406
Lajos F 939 jelzéssel: Távol-keleti jelenet. Akvarell, ceruza, papír, paszpartuban. 43x33,5 cm. 2512496
10479
406
Lajti jelzéssel: Rőzsehordó. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 50x70 cm 2440748
10480
406
Lázár Kriszti jelzéssel: Őszi kertben. Vegyes technika, papír, jelzett, 19,5x28,5 cm hullámos, keret nélkül, kopott paszpartuban.
2512409
10481
406
Lekéry 1970 jelzéssel: Geometrikus csendélet. Olaj, farost. 42,5×29,5 cm 2495419
10482
406
Lekéry jelzéssel: Judy, 1969. Olaj, farost, jelzett, 39×30 cm
2509064
10483
406
Lili jelzéssel: Tátralomnic, 1936. Akvarell, papír, paszpaprtuban, 10,5×17 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF