Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign" Zahl der Lose: 352
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2507078
10484
406
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
LKE jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton. Kopott fakeretben. 40x30cm 2476312
10485
406
LM 2002 jelzéssel: Csendélet kerámiákkal. Pasztell, papír. Üvegezett, sérült fa keretben. 26,5×42,5 cm
2509061
10486
406
M jelzéssel: Hortobágyi tanya. Akvarell, papír, 18,5×29,5 cm 2505623
10487
406
Macskássy jelzéssel: A nő. Olaj, vászon. 60x40cm 2510205
10488
406
Mednyánszky jelzéssel: Katonák. Ceruza, tempera, papír. 20,5×28,5 cm 2416453
10489
406
Mészáros jelzéssel: Napfényes udvar. Kréta, papír. Sérült. Üvegezett fa keretben, 19,5×27 cm 2395695
10490
406
9500
Mille jelzéssel: Liget. Olaj, vászon. Kissé sérült. Dekoratív képkeretben. 49,5x67 cm
2395690
10491
406
14000
Mille jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, vászon. Dekoratív fa képkeretben. 52x71,5 cm 2508082
10492
406
3200
Molnár C. Pál (1894-1981): Születés. Fametszet, papír, utólagos jelzéssel, 17×11 cm 2508079
10493
406
3200
Molnár C. Pál (1894-1981): Olvasás. Fametszet, papír, utólagos jelzéssel, 17×11 cm 2508084
10494
406
3200
Molnár C. Pál (1894-1981): Terhesség. Fametszet, papír, utólagos jelzéssel, 17×11 cm
2508067
10495
406
3200
Molnár C. Pál (1894-1981): Fájdalmas Anya a halott Krisztussal. Fametszet, papír, utólagos jelzéssel, 17×11 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF