Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 352

Varw (?) jelzéssel: Juhász báránnyal és kutyájával. Olaj, vászon. Fa keretben, 36×25,5 cm
10556.

Rufpreis:
3 000 HUF

Varw (?) jelzéssel: Út a farmhoz. Akvarell, papír. Üvegezett, dekoratív fa keretben, 30,5×39,5 cm
10557.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Vaszary J jelzéssel: Naplemente a vízparton. Olaj, papír. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 23,5x30 cm
10558.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Viola jelzéssel: Hegyvidéki táj. Akvarell, papír, 21,5×30,5 cm
10559.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vörös Géza jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült keretben, 50x40 cm
10560.

Rufpreis:
8 000 HUF

Zala R jelzéssel: Kislány virágokkal. Olaj, karton. Üvegezett, dekoratív fa keretben. 30×40 cm
10561.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Zólyomi (?) jelzéssel: Táj. Vegyes technika, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 30×45 cm
10562.

Rufpreis:
2 800 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Kalapos férfi portréja. Olaj, fa, 27x21 cm
10563.

Rufpreis:
12 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Place du Tertre (Montmarte, Párizs). Színezett rézkarc, papír. Üvegezett fa keretben. 8x12,5 cm
10564.

Rufpreis:
2 800 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Bruges, le Quai vert. Színes rézkarc, papír. Lap széle kissé foltos. Üvegezett fa keretben. 9x14 cm
10565.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Tubus. 1980. Akvatinta, papír. Jelzett. 6,5x14,5 cm
10566.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően XX. sz. német v. osztrák grafikus: Behavazott város. Színezett rézkarc, papír, 7,5×4,5 cm
10567.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF