Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign" Zahl der Lose: 352
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2507789
10556
406
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Varw (?) jelzéssel: Juhász báránnyal és kutyájával. Olaj, vászon. Fa keretben, 36×25,5 cm 2507782
10557
406
Varw (?) jelzéssel: Út a farmhoz. Akvarell, papír. Üvegezett, dekoratív fa keretben, 30,5×39,5 cm
2512003
10558
406
Vaszary J jelzéssel: Naplemente a vízparton. Olaj, papír. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 23,5x30 cm 2473839
10559
406
Viola jelzéssel: Hegyvidéki táj. Akvarell, papír, 21,5×30,5 cm
2508049
10560
406
Vörös Géza jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült keretben, 50x40 cm 2464781
10561
406
Zala R jelzéssel: Kislány virágokkal. Olaj, karton. Üvegezett, dekoratív fa keretben. 30×40 cm
2416505
10562
406
Zólyomi (?) jelzéssel: Táj. Vegyes technika, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 30×45 cm
2508447
10563
406
Olvashatatlan jelzéssel: Kalapos férfi portréja. Olaj, fa, 27x21 cm 2511868
10564
406
Olvashatatlan jelzéssel: Place du Tertre (Montmarte, Párizs). Színezett rézkarc, papír. Üvegezett fa keretben. 8x12,5 cm
2511861
10565
406
Olvashatatlan jelzéssel: Bruges, le Quai vert. Színes rézkarc, papír. Lap széle kissé foltos. Üvegezett fa keretben. 9x14 cm 2506084
10566
406
Olvashatatlan jelzéssel: Tubus. 1980. Akvatinta, papír. Jelzett. 6,5x14,5 cm
2509067
10567
406
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően XX. sz. német v. osztrák grafikus: Behavazott város. Színezett rézkarc, papír, 7,5×4,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF