10561.
Beendet 406. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 000 HUF
18,97 EUR, 21,88 USD
Zala R jelzéssel: Kislány virágokkal. Olaj, karton. Üvegezett, dekoratív fa keretben. 30×40 cm