10572.
Beendet 406. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 000 HUF
18,97 EUR, 21,88 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Sétálók. Olaj, karton. Dekoratív, sérült régi keretben, 21,5x26,5 cm