10382.
Beendet 406. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
24 000 HUF
65,04 EUR, 75,00 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Rózsák. Olaj, vászon. Dekoratív szecessziós, sarkaiban sérült fa keretben. 88x35 cm