Olvashatatlan jelzéssel: Ikrek. Olaj, vászon. Kissé sérült (korábban h... https://www.darabanth.com/de/406-Fernauktion/406.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~500002/Olvashatatlan-jelzessel-Ikrek-Olaj-vaszon-Kisse-serult-korabban-hajtogatva-80C39770-cm~II2506122
2506122
10627
406
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel: Ikrek. Olaj, vászon. Kissé sérült (korábban hajtogatva). 80×70 cm