10467.
Beendet 406. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
K Róna Klára jelzéssel: Hölgy fotelben. Akvarell, papír. Üvegezett, kissé sérült keretben. 30×39,5 cm