Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
3 000HUF
22
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. közepén működött magyar festő műve: Kalapos férfi portréja (önarckép?). Olaj, karton. Hátoldalán önarckép felirattal. Sérült. 64,5x49 cm.