10377.
Beendet 406. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
70 000 HUF
189,70 EUR, 218,75 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XVIII. sz. itáliai festő alkotása: Jézus. Olaj, vászon, hátoldalán Szépművészeti Múzeum 810/85 sz. bírálati címkéjével. 68x55 cm. Dekoratív, javított fa keretben.