10390.
Beendet 406. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,65 EUR, 46,88 USD
Jelzés nélkül, XX. sz. közepén működött magyar festő alkotása: Lovasszán kutyával. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben. 50x70 cm