Jelzés nélkül: Ich bin der.... Olaj, kollázs, vászon. 60×50 cm https://www.darabanth.com/de/406-Fernauktion/406.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~500002/Jelzes-nelkul-Ich-bin-der-Olaj-kollazs-vaszon-60C39750-cm~II2421230
2421230
10682
406
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
4 000 HUF 10,84 EUR , 12,50 USD
Beschreibung: Jelzés nélkül: Ich bin der.... Olaj, kollázs, vászon. 60×50 cm
: tm