10676.
Beendet 406. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 500 HUF
20,33 EUR, 23,44 USD
Jelzés nélkül: Dreher csokoládé (reklámterv?). Akvarell, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 38×35 cm