Tétel

Rufpreis:

70 000 HUF
189,70 EUR, 218,75 USD

Beschreibung:

Jelzés nélkül, feltehetően XVIII. sz. itáliai festő alkotása: Jézus. Olaj, vászon, hátoldalán Szépművészeti Múzeum 810/85 sz. bírálati címkéjével. 68x55 cm. Dekoratív, javított fa keretben.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf