Tétel

Rufpreis:

6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD

Beschreibung:

Szórády István (1890es évek -?): Udvar. Olaj, karton. Kopott, sérült keretben. 24x33cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf