Markó Ernő (1868-1945): Vízparti táj. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalá... https://www.darabanth.com/de/406-Fernauktion/406.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Marko-Erno-1868-1945-Vizparti-taj-Olaj-vaszon-jelzett-Hatoldalan-Mucsarnoki-kiallit~II2509735
2509735
10204
406
24000
Beschreibung: Markó Ernő (1868-1945): Vízparti táj. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán Műcsarnoki kiállítási raglappal 1910-11-ből és "Könyves Kálmán" kiállítása címkével. Korabeli szecessziós, sérült fa keretben, 50×65 cm
: pelikán_kristóf