Tétel

Rufpreis:

24 000 HUF

10

Beschreibung:

Markó Ernő (1868-1945): Vízparti táj. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán Műcsarnoki kiállítási raglappal 1910-11-ből és "Könyves Kálmán" kiállítása címkével. Korabeli szecessziós, sérült fa keretben, 50×65 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf