Bakányi Gyula (1955-): Léda az erdőben, madarak között. Olaj, vászon. ... https://www.darabanth.com/de/406-Fernauktion/406.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Bakanyi-Gyula-1955-Leda-az-erdoben-madarak-kozott-Olaj-vaszon-Jelzett-szep-keretben~II2505644
2505644
10007
406
48000
Beschreibung: Bakányi Gyula (1955-): Léda az erdőben, madarak között. Olaj, vászon. Jelzett, szép keretben. 69x118 cm
: pelikán_kristóf