15601.
Beendet 406. Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
800 HUF
2,17 EUR, 2,50 USD
Szepes Béla: Így győztök ti. Hét olimpia hősei. Bp.,1957, Sport. Karikatúrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói haránt alakú félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval.