Tétel

Rufpreis:

2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD

Beschreibung:

Zámolyi Varga Mihály: A házi nevelés példákban előadva. Szülők, nevelők s különösen község népkönyvtárak számára. A lélek művelése. Bp., 1882.,Franklin, X+2+579 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal, az utolsó előtti lap javított, az utolsó előtti lap kissé sérült.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor