15040.
Beendet 406. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Kugler Alajos: Vezető Sopronvármegye és Sopron sz. kir. város egyesített muzeumában. Kiadja: Sopronvármegye és Sopron sz. kir város régészeti társulata. Sopron,(1904),Röttig Gusztáv, 59 p.+XVII t. Papírkötésben, javított és részben pótolt, kissé kopott borítóval, egy tábla kijár.