Tétel

Rufpreis:

8 000 HUF

Beschreibung:

Nollet, Jean-Antoine (1700 -1770): Leçons de Physique expérimentale. Tome Quatrieme. Paris, 1759, Hyppolyte-Louis Guerin-Louis-Francois Delatour,4+536 p.+14 (kihajtható rézmetszetű tábla) t. Francia nyelven. Negyedik kiadás. Korabeli dúsan aranyozott gerincű egészbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott gerinccel, a gerincen apró sérüléssel, a címlapon tintafolttal, az utolsó oldal (535/536) részben hiányos. / With 14 copper engraving tables. In French language. Gilt leather-binding, with worn spine, and with little damage on it, with spotty pages, the last page partly incomplete.

Teilen: