17102.
Beendet 406. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
Feliczián Vilmos: Csodálatos természet. Barangolás a természettudomány világában. Bp.,[1939],Singer és Wolfner, Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.