Z. Tábori Piroska: Dugó Dani a nagyvárosban. D. Róna Emy képeivel. Bp.,1930, Dante. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, laza, kissé sérült kötéssel.