Navaring, az óriás. Mítoszok és mesék Új-Guineából. Vál., ford, az utószót és a jegyzeteket írta: Bodrogi Tibor. Az illusztrációk Lóránt Lilla munkái. Gottl Egon fotóival. Népek meséi sorozat. Bp., 1973, Európa. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány.