Tétel

Rufpreis:

1 800 HUF

10

Beschreibung:

Eduard Mörike: Historie von der Schönen Lau. Bilder und Buschschmuck von Erich Schütz. Wien-Leipzig, 1919., Artur Wolf Verlag. Színes egészoldalas képtáblákkal és fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal és könyvdíszekkel. Német nyelven. Kiadói kopott aranyozott félbőr-kötésben.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ekb