A magyar törvények és egyéb jogszabályok mutatója. Szerk.: Ladik Gyusztáv, Egyed István, Vladár Gábor, Horváth Béla. Az egyik szerkesztő, Horváth Béla által DEDIKÁLT példány. Szombathely, 1939., Martineum, VIII+1100 p. Kiadói kopott egészvászon-kötés.
Dr. Alapy Victor: A munkásbiztosítás érvényben lévő jogszabályai. Az ipari és kereskedelmi alkalmazottak betegség és baleset esetére való biztosításáról rendelkező 1907 : XIX. törvényből, valamint az ezt módosító törvényekből, kormány- és miniszteri rendeletekből. Bp., 1922, Hellas, 224+1 p. Átkötött egészvászon-kötés, átkötéskor az eredeti papírborító egy részét felhasználták, sérült, kijáró címlappal, egy-két sérült/hiányos lappal.
A közadók kezeléséről szóló 1923. évi VII. törvénycikk és az annak végrehajtása tárgyában kiadott 1923. évi 7.000. számú utasítás. Bp., 1923, M. Kir. Pénzügyminisztérium (M. Kir. Állami Ny.), XI+247 p. Korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötés, tulajdonosi bejegyzéssel.
Dárday Sándor: Közigazgatási törvénytár. A fennálló törvények, rendeletek és döntvényekből rendszeresen összeállította: Dárday Sándor. Első rész. Közjog, szervezet, gyámügy, jogszolgáltatás és statisztika. Bp., 1893, Athenaeum Rt. 862 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott gerincű, dombornyomott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, az elülső szennylapon szakadással.
Magyar magánjog. Kötelmi jog különös része. Szerk.: Dr. Szladits Károly. Bp., 1942.,Grill Károly, VIII+963 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, laza kötéssel, kijáró lapokkal, ceruzás aláhúzásokkal, rossz állapotban.
A fiatalkorúak bíráiról és a fiatalkorúak bűnügyeiben követendő eljárásról szóló törvényjavaslat. Bp., 1913. Franklin Magyar Jogászegyleti Értekezések Kiadói papírborítóval 100 p.
Ottlik Károly: Protokoll plusz. Viselkedéskultúra a mindennapok gyakorlatában. Kézikönyv mindazoknak, akik hivatásuk gyakorlása során más emberekkel kerülnek kapcsolatba, azaz mindenkinek. Bp.,1995, Protokoll '96 Kft. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Ruszoly József: Országgyűlési képviselő-választások Magyarországon 1861-1868. Jogtörténeti tár 2/2. Bp., 1999, Püski. Miskolc megyei Levéltár volt példánya. Kiadói egészvászon-kötés, szép állapotban. Kiadói papír védőborító, jó állapotban.
Balás P. Elemér emlékkönyv. Tisztelgés és antológia sajtójogi, szerzői jogi és személyiségi jogi műveiből halálának 70. évfordulójára. Szerk.:Koltay András. Bp., 2018., Wolter Kluwer. Kiadói papírkötés.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.