Bücher: Judaica Zahl der Lose: 27
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2329982
17190
406
Books: Judaica
Dr. Lázár Lajos: Palesztina. A zsidó irodalom barátai sorozat. Bp, én., Tábor. Kiadói kopottas, aranyozott félbőr kötésben.
2329804
17191
406
Books: Judaica
Holocaust füzetek. VIII. évf. 15. sz. Bp., 2002., Magyar Auschwitz Alapítvány-Holocaust Dokumentációs Központ. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2329890
17192
406
Books: Judaica
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF