Nadányi Emil: Parlamenti küzdelmeink. 1904-1913. Bp., 1914., Benkő Gyula, 267 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, bejelölésekkel és aláhúzásokkal, volt könyvtári példány.