A magyar nemzet története a költők dalaiban. Összeáll.: Benedek Marcel... https://www.darabanth.com/de/406-Fernauktion/406.0/Bucher/Bucher-Geschichte~1000007/A-magyar-nemzet-tortenete-a-koltok-dalaiban-Osszeall-Benedek-Marcell-Bp-1915-Franklin~II2458140
2458140
15675
406
Books: History
Beschreibung: A magyar nemzet története a költők dalaiban. Összeáll.: Benedek Marcell. Bp., 1915., Franklin. Kiadói kopott egészvászon-kötés.
: scanner