Tétel

Rufpreis:

2 000 HUF

Beschreibung:

Magyar képzőművészet az ezredfordulón. A Raiffeisen Gyűjtemény. Hungarian Fine Arts at the Turn of the Millennium. The Raiffeisen Collection. Bp., 2002, Hungart/Raiffeisen Bank. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor