Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 322

Liska Dénes: A papa, a mama meg a többiek. Bp., [2005], Garbo. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.   A szerző, Liska Dénes (1927-2012) által dedikált példány.
17368.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bodrogi Zsigmond: Virradóra. Versek... Dalok... Bp., 1919., Magyarországi Szocialista Párt,(Pesti Könyvnyomda) 127+1 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérült, kissé hiányos gerinccel, kissé foltos borítóval, kissé foltos lapokkal.
17369.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gyóni Géza: Rabságban. Utolsó versek. (1915-1917.) Bp., 1919., Athenaeum, 1 t.+160 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány, kissé laza címképpel.
17370.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zolnay Vilmos: Az írói mesterség. Bp., 1971., Gondolat. Kiadói kissé kopott papírkötésben, a hátsó borítón szakadással.   A szerző, Zolnay Vilmos (1913-1983) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
17371.

Rufpreis:
1 200 HUF

Juszt László-Zeley László: A gondolkodás terhei. Bp., 1986., Medicina. Kiadói papírkötés.  A szerző, Zeley László (1946-) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
17372.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pók Lajos: Kafka világa. Írók világa sorozat. Bp., 1981., Európa. Kiadói papírkötés.   A szerző, Pók Lajos (1919-1998) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
17373.

Rufpreis:
1 000 HUF

Görgey Gábor: Alacsony az Ararát. Noé. Komédia. Handabasa avagy A fátyol titkai. Bp.,1971,Magvető. Első kiadás. Kiadói papírkötés.   A szerző, Görgey Gábor (1929-) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
17374.

Rufpreis:
1 200 HUF

Rejtő Jenő: Legény a talpán. Vasárnapi regények. é.n. Kiadói papírborítóval
17375.

Rufpreis:
1 200 HUF

Jósika Miklós: Egy néger szabadságharcos. Mügge Tivadar után. IV. kötet. Jósika összes munkái. Pest, 1872, Heckenast Gusztáv, 188+7 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, kissé sérült, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
17376.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jósika Miklós: A rejtett seb. I. kötet. + Szív rejtelmei. Kisebb regények. (Egy kötetben.) Jósika összes munkái. Bp., 1882-1886, Franklin-Társulat, 397+3 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
17377.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jósika Miklós: A két barát. Történelmi regény. I. kötet. Jósika összes munkái. Pest, 1869, Heckenast Gusztáv, 208 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
17378.

Rufpreis:
3 000 HUF
9

Szondi Lipót: Káin, a törvényszegő. Mózes, a törvényalkotó. Bp., 1987, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17379.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF