2 db Hollóházi porcelán váza egyiken felirat: "A PÁRTMUNKA ELISMERÉSEK... https://www.darabanth.com/de/405-Fernauktion/405.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~6/2-db-Hollohazi-porcelan-vaza-egyiken-felirat-A-PARTMUNKA-ELISMERESEKENT-1980-BHV-PARTBIZ~II2498721
2498721
11224
405
Beschreibung: 2 db Hollóházi porcelán váza egyiken felirat: "A PÁRTMUNKA ELISMERÉSEKÉNT 1980. BHV
PÁRTBIZOTTSÁG", kézzel festett, jelzett, kopott, m: 24 cm
: nagy_andras