Ezüst (Ag) cukordoboz. XIX. sz. magyar. jelzett, mesterjegyes / Silver... https://www.darabanth.com/de/405-Fernauktion/405.0/Juwelen/Juwelen~34/Ezust-Ag-cukordoboz-XIX-sz-magyar-jelzett-mesterjegyes-Silver-candy-box-Hallmarked-19th-c~II2362731
2362731
19101
405
60000
Jewellery
Beschreibung: Ezüst (Ag) cukordoboz. XIX. sz. magyar. jelzett, mesterjegyes / Silver candy box. Hallmarked 19th century 12x9x9 cm, 180 g
: tm