15080.
Beendet 405. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
900 HUF
2,44 EUR, 2,81 USD
Kodolányi János: Suomi titka. Bp., 1939, Magyar Élet. Első kiadás. Fekete-fehér képtáblákkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.