Önügyvéd tanácsadó a mindennapi élet ügyes-bajos dolgaiban. Bp.,én., Tolnai. Kiadói szecessziós kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, ezt leszámítva alapvetően jó állapotban.
Magyar Törvénytár. 1910. évi törvényczikkek. Jegyzetekkel ellátta: Dr. Márkus Dezső. Corpus Juris Hungarici. Bp., 1911., Franklin, VI+2+111 p. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, névbélyegzővel, beragasztott kis jegyzetcsíkokkal.
Márkus Dezső: Magyar magánjog mai érvényében. Törvények, rendeletek, szokásjog, joggyakorlat. I. köt.: Bevezetés, jogforrások, személyjog, családjog. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1902, Grill Károly, XXV+767 p. Kiadói kopott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés.
Márkus Dezső: Magyar közjog. A hatályban levő tételes jogforrások alapján. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1905, Grill Károly, XXXIX+951 p. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés.
Magyar Törvénytár 2 kötete: 1882-1883. évi törvényczikkek. Millenniumi emlékkiadás. + 1907. évi törvényczikkek. Jegyzetekkel ellátta: Dr. Márkus Dezső. Bp., 1896/1908, Franklin-Társulat, 355 p. + 664 p. Átkötött egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel.