17085.
Beendet 405. Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Unser Backbuch. Rezeptbuch für die Haushaltbäckerei. Leipzig, 1953, Verlag für die Frau., 128 p. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, sérült, kissé hiányos kiadói papírborítóban.