Vienna Austria antik porcelán lábas váza. Kézzel festett, jelzett, kop... https://www.darabanth.com/de/404-Fernauktion/404.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Vienna-Austria-antik-porcelan-labas-vaza-Kezzel-festett-jelzett-kopasnyomokkal-kis-gyari-h~II2496812
2496812
11535
404
Beschreibung: Vienna Austria antik porcelán lábas váza. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, kis gyári hibával, m: 12 cm
: karap_norbert