Német ovális, fali dísztányér pár, fajansz, öblében relief, színesen f... https://www.darabanth.com/de/404-Fernauktion/404.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Nemet-ovalis-fali-disztanyer-par-fajansz-obleben-relief-szinesen-festett-jelenet-enyel~II2490796
2490796
11186
404
40000
Rufpreis:
40 000 HUF 108,40 EUR , 125,00 USD
Beschreibung: Német ovális, fali dísztányér pár, fajansz, öblében relief, színesen festett jelenet, enyelgés, udvarlási jelenet. Sérült, restaurált. Jelzett. 44x35 cm
: pelikán_kristóf