Herendi Viktória mintás porcleán cipő. Kézzel festett, kopásnyomokkal,... https://www.darabanth.com/de/404-Fernauktion/404.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Herendi-Viktoria-mintas-porclean-cipo-Kezzel-festett-kopasnyomokkal-jelzett-10-cm~II2495514
2495514
11194
404
Rufpreis:
5 000 HUF 13,55 EUR , 15,63 USD
Beschreibung: Herendi Viktória mintás porcleán cipő. Kézzel festett, kopásnyomokkal, jelzett, . 10 cm
: karap_norbert