https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Keramiken Zahl der Lose: 182
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2449407
11000
404
0
120000
Art-ceramics
Kunstobjekte & Papier
1
Fischer díszkancsó-pár. Formába öntött porcelánfajansz, dupla falú áttört díszítéssel. Felületén kidomborodó, áttört medalionok és színes zománccal festett keleties virágdekor. Talpperemeken tűzrepedés, néhány részén, apró restaurálás és lepattanás, egyiken egy közepes lepattanás (1x2cm). Alján jelzett: masszába nyomott Hungary Fischer J. Budapest és 630 formaszám. Fischer Ignác, Budapest, XIX. sz. vége. m: 32 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2492932
11001
404
0
100000
Art-ceramics
Kunstobjekte & Papier
1
Kovács Margit (1902-1977): Cseresznyéző lány, festett, mázas terrakotta, jelzett, kopott, m: 25 cm 2474426
11002
404
0
70000
Art-ceramics
Kunstobjekte & Papier
1
Kovács Margit (1902-1977): Kórusban. Színesen türkiz mázzal festett, engóbozott kerámia. Korának megfelelő állapotban. KM jelzéssel. m: 12 cm 2474417
11003
404
0
46000
Art-ceramics
Kunstobjekte & Papier
1
Gorka Lívia (1925 - 2011) Díszváza. Korongozott és kézzel formázott samottos kerámia. Oldalukon csavart mintázatú, többrétegű, fekete, kék és fehér mázakkal festett és visszakarcolt technikával díszített vázatest. Vízkőmaradványok. Alján jelzett: festett Gorka Lívia. m: 26cm
Das Lot is nicht erreichbar
2441706
11004
404
0
38000
Art-ceramics
Kunstobjekte & Papier
1
Gorka Lívia (1925 - 2011): Díszváza. Korongozott kerámia. Fekete alapon írókázott, ill. Türkiz és fehér mázakkal festett ábrázolás. Alsó peremén apró csorbák. Alján jelzett: Gorka Lívia. m: 21:cm
Das Lot is nicht erreichbar
2441694
11005
404
0
28000
Art-ceramics
Kunstobjekte & Papier
1
Gorka Lívia (1925 - 2011): Organikus díszváza Korongozott kerámia. Zöld alapon írókázott, ill. színes mázakkal festett Organikus ábrázolás. Peremeken csorbák. Alján jelzett: GL. m: 24 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2488372
11006
404
0
16000
Art-ceramics
Kunstobjekte & Papier
1
Gorka Lívia (1925 - 2011): Halas váza. Fekete, sárga mázakkal festett kerámia, restaurált. Jelzett: GL Hungary. m: 15 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2488356
11007
404
0
10000
Art-ceramics
Kunstobjekte & Papier
1
Gorka Lívia (1925 - 2011):Raku váza. Fekete, zöld mázakkal festett kerámia, csorba. Jelzett: Gorka Lívia. m: 7,5 cm 2488354
11008
404
0
16000
Art-ceramics
Kunstobjekte & Papier
1
Gorka Lívia (1925 - 2011): Halas tálka. Sárga és fekete, zöld mázakkal festett kerámia, hajszálrepedéssel. Jelzett: Gorka Lívia. 16x19 cm 2488352
11009
404
0
18000
Art-ceramics
Kunstobjekte & Papier
1
Gorka Lívia (1925 - 2011): Halas váza. Türkiz, sárga és fekete, tört fehér mázakkal festett kerámia, hajszálrepedéssel. Jelzett: GL. m: 14 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2488379
11010
404
0
10000
Art-ceramics
Kunstobjekte & Papier
1
Gorka Lívia (1925 - 2011): Halas tálka. Fekete, narancs, fehér mázakkal festett kerámia, hajszálrepedéssel. Jelzett: GL 17x15 cm 2490701
11011
404
0
3000
Art-ceramics
Kunstobjekte & Papier
1
Gorka Lívia (1925-2011): Fali kaspó. Festett mázas kerámia, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 14 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse