31447.
Beendet 404. Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
1956. "Tűzrendészeti Érem" arany fokozata, zománcozott és aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávval, eredeti tokban T:1-,2 aranyozás kopott NMK: 564.