11777.
Beendet 404. Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
40 000 HUF
108,40 EUR, 125,00 USD
Maugsch Gyula (1882 - 1946): Nyújtózkodó akt. 20. sz. első fele. Bronz. jelzés nélkül, sérült 37 cm