Antalffy Gyula: A reformkor Balatonja. Bp.,1984, Panoráma. Fekete-fehé... https://www.darabanth.com/de/404-Fernauktion/404.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Schiffe-Plattensee~500029/Antalffy-Gyula-A-reformkor-Balatonja-Bp-1984-Panorama-Fekete-feher-illusztraciokkal-Kiado~II2495392
2495392
13210
404
900
Ships Balaton
Beschreibung: Antalffy Gyula: A reformkor Balatonja. Bp.,1984, Panoráma. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé kopott, kissé szakadt papír védőborítóban.
: bk