Tétel

Rufpreis:

900 HUF

Beschreibung:

Antalffy Gyula: A reformkor Balatonja. Bp.,1984, Panoráma. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé kopott, kissé szakadt papír védőborítóban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : bk