Díszkard, eredeti Szent Koronát ábrázoló kardbojttal. XX. sz. eleje. B... https://www.darabanth.com/de/404-Fernauktion/404.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Militaria~500030/Diszkard-eredeti-Szent-Koronat-abrazolo-kardbojttal-XX-sz-eleje-Bor-es-rez-szerelekkel~II2491998
2491998
13286
404
30000
Military
Beschreibung: Díszkard, eredeti Szent Koronát ábrázoló kardbojttal. XX. sz. eleje. Bőr és réz szerelékkel. Jelzett penge, korrodált markolat. 103 cm
: tm