WMF szőlőlevelet formázó, régi fém asztali kínáló, jelzett, kisebb kop... https://www.darabanth.com/de/404-Fernauktion/404.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500014/WMF-szololevelet-formazo-regi-fem-asztali-kinalo-jelzett-kisebb-kopasnyomokkal-34-5x34~II2492254
2492254
12111
404
Flea Market
Beschreibung: WMF szőlőlevelet formázó, régi fém asztali kínáló, jelzett, kisebb kopásnyomokkal, 34,5x34,5x19 cm
: karap_norbert