Vegyes bolhatétel, dísztányérok (Kanada, Budapest Fővárosi vízművek, játszó gyermekek, szarvas, BNV (Budapesti Nemzetközi Vásár) 1981 OKISZ.) Kopott, sérült, d: 10 és 23 cm között.