1934 Magyarország évkönyve. 1934. Szerk.: Béry László, Kun Andor. Bp.,... https://www.darabanth.com/de/404-Fernauktion/404.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Drucksachen~1000025/1934-Magyarorszag-evkonyve-1934-Szerk-Bery-Laszlo-Kun-Andor-Bp-1934-Stadium-443-p~II2492324
2492324
14076
404
3200
Printed Materials
Rufpreis:
3 200 HUF 8,67 EUR , 10,00 USD
Beschreibung: 1934 Magyarország évkönyve. 1934. Szerk.: Béry László, Kun Andor. Bp., 1934., Stádium, 443 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
: pelikán_kristóf