10524.
Beendet 404. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 200 HUF
11,38 EUR, 13,13 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Őszi táj. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült keretben. 30x50 cm